Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 2642-00003 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 2642-00003 3/8 Inch V-Belt for Berkel 807 817 to Serial #1499
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2642-00003 |
| Manufacturer Part # | 2642-00003 |
| Height | 10" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2642-00003 V-belt, 3/8" X 23" Circumference, Berkel 807 817 Up To Serial # 1499
