RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 264-AVA-0040-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 264-AVA-0040-S 1 Inch Clip Holding Pan OEM Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 264-AVA-0040-S |
| Manufacturer Part # | 264-AVA-0040-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Weight | 4.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 264-AVA-0040-S Clip Holding Pan N865 6