RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 264-018-Z0006-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 264-018-Z0006-S 1.1 Inch Bar Adapter for 27-Drawer Systems
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 264-018-Z0006-S |
| Manufacturer Part # | 264-018-Z0006-S |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 264-018-Z0006-S Bar Adapter 27 Drw