RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 264-018-0033-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 264-018-0033-S 2.65 Inch Divider Bar for Delfield Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 264-018-0033-S |
| Manufacturer Part # | 264-018-0033-S |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 20.15" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 264-018-0033-S Divider Bar Drw 27