Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 263BEUTOM6G-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 263BEUTOM6G-S Stainless Steel Adapter H Bar for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 263BEUTOM6G-S |
| Manufacturer Part # | 263BEUTOM6G-S |
| Height | 2.48" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 4.59" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 263BEUTOM6G-S Adapter H Bar Delfield
