Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 26398 OEM Gas Spark Igniter Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 26398 |
| Manufacturer Part # | 26398 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 26398 Spark Igniter
