RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 26318 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 26318 2.5 Inch Lettuce Cutter with Brush for Commercial Kitchen
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 26318 |
| Manufacturer Part # | 26318 |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 26318 Brush Lettuce Cutter
