Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King aftermarket ivory china dinnerware.
- Engineered to match existing Silver King units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Silver King 26307 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 26307 58.625 Inch Gasket Lid for Commercial Storage
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 26307 |
| Manufacturer Part # | 26307 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 26307 Gasket Lid 58.62516.375
