RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 263-A9Q-0001-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 263-A9Q-0001-S 6.85 Inch Adapter H Bar 1/9th SI Ze Pan Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 263-A9Q-0001-S |
| Manufacturer Part # | 263-A9Q-0001-S |
| Height | 0.65" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 263-A9Q-0001-S Adapter H Bar 1/9th Si Ze Pan
