RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 263-110-Z0007-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 263-110-Z0007-S 11 Inch Mounting Bracket Stainless Steel Bracket
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 263-110-Z0007-S |
| Manufacturer Part # | 263-110-Z0007-S |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 263-110-Z0007-S Bracket Ctng Brd Lh 1 2
