- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 2625120 2 Inch Burner Cable Gland with Seal for Gas and Electric
| Manufacturer | Convotherm |
|---|---|
| Model Number | 2625120 |
| Manufacturer Part # | 2625120 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Convotherm 2625120 Burner Cable Gland W/ Seal
