RestaurantSupply.com is your trusted source for Rubbermaid food storage containers and lids.
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid 2624-L1 food storage containers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rubbermaid 2624-L1 20 Gallon Brute Container with Drain Holes White
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | 2624-L1 |
| Manufacturer Part # | 2624-L1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Weight | 5.6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid 2624-L1 20 Gal Brute W/drnhls White