RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26217 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26217 1.45 Inch Tube Assembly OEM Stainless Steel Flow Control
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26217 |
| Manufacturer Part # | 26217 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26217 Tube Assembly Str/flow Cont To Bhd
