RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket cake and pastry decorating tools.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 2621549 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 2621549 1 Inch Suction Cups Rubber Black Bagel Cutter 4 Packs
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 2621549 |
| Manufacturer Part # | 2621549 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 2621549 Color Black, Material Rubber, Outer Diameter 1", 25 Mm, Thread 8-32 X 1/4", Note Used With Fmp# 171-1194 Bagel Cutter, Sold In Quantities Of Set Of 4
