RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 2621361 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 2621361 3/8 Inch Pump Bib Fjet Stainless Steel for Fluid Transfer
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 2621361 |
| Manufacturer Part # | 2621361 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 2621361 Pump Bib Fjet 3/8 Out