RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King slicing and carving knives and utensils.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 26188 slicing and carving knives and utensils
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 26188 2.5 Inch Wide Drawer Handling Component Stainless Steel
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 26188 |
| Manufacturer Part # | 26188 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 29" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 26188 Handle Drawer 2 Pan Skrcb/fcb
