RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26181.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26181.1 3 Inch Handle Server Black Polymer for Bunn Systems
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26181.1 |
| Manufacturer Part # | 26181.1 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26181.1 Kit Handle Server Black
