RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 2618 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 2618 Relay SPDT 120V for Bunn Coffee Brewers with Male Terminals
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 2618 |
| Manufacturer Part # | 2618 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 2618 Relay, [ Spdt Poles] [120v ] [ 3/16" Male Terminals], [bunn-o-matic ] Coffee Brewer Dual Sh
