- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 261-7733 18 Inch Food Cover Set Stainless Steel with Precise Fit
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 261-7733 |
| Manufacturer Part # | 261-7733 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 261-7733 Cover Set Stainless Steel