RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 2605020 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 2605020 Orifice Pilot Gas OEM Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 2605020 |
| Manufacturer Part # | 2605020 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 2605020 Orifice Pilot Y90aa 7221