Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2603-0024900 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2603-0024900 1 5/8 Inch Diameter Leg With Foot Stainless Steel Support
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2603-0024900 |
| Manufacturer Part # | 2603-0024900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2603-0024900 Leg With Foot 1 5/8" X 6" Stainless Steel Sin