FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 260-0042 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 260-0042 10 Inch Electric OEM Motor Cast Metal With Durability
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 260-0042 |
| Manufacturer Part # | 260-0042 |
| Height | 9.5" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 260-0042 Kit Flat Body Motor X5
