RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 260-0035 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 260-0035 Door Handle 5.7 Inch Stainless Steel OEM Access Hardware
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 260-0035 |
| Manufacturer Part # | 260-0035 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 260-0035 Door Handle
