RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 260-0034 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 260-0034 4.65 Inch Temp Probe Stainless Steel for Food Safety
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 260-0034 |
| Manufacturer Part # | 260-0034 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 260-0034 Temp Probe (vast)
