- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 260-0033 9 Inch Door Gasket Kit with Weather-Resistant EPDM Rubber
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 260-0033 |
| Manufacturer Part # | 260-0033 |
| Height | 3.75" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 260-0033 Door Gasket Kit
