RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 26-101704 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 26-101704 4 Inch Rear Retrofit Kit for Gms6h Norfab
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 26-101704 |
| Manufacturer Part # | 26-101704 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 69" |
| Weight | 6.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 26-101704 Kit Retro Rear Gms6h Cl/ss Norfab