RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25952 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 25952 4.25 Inch Vee Top Cover with Corrosion Resistant Polymer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25952 |
| Manufacturer Part # | 25952 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25952 Seal Vee Top Cover