RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 25951 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 25951 1.75 Inch PTFE Saddle Belt for Conveyor Systems
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25951 |
| Manufacturer Part # | 25951 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25951 Bracket Saddle Belt Ptfe Lt
