RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King restaurant knives.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 25949 restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 25949 11 Inch Assembly Pan Stainless Steel for OEM Equipment
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 25949 |
| Manufacturer Part # | 25949 |
| Height | 8.85" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 25949 Assembly Pan Condst Ttr7f
