RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25902 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 25902 0.95 Inch Stainless Steel Frother for Coffee Stations
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25902 |
| Manufacturer Part # | 25902 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25902 Frother