- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 25833 28.4 Inch Drive Shaft for 13 and 9 Inch Belts
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25833 |
| Manufacturer Part # | 25833 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 28.4" |
| Weight | 7.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25833 Drive Shaft 13'' & 9'' Belt
