RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 25826 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 25826 9 Inch Belt R Replacement for Conveyor Systems
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25826 |
| Manufacturer Part # | 25826 |
| Height | 2.9" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 3.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25826 Shield 9" Belt R 23"fr Wldmt
