Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 25814 0.6 Inch Push Bar Feeder 9 Rod Belt Durable Metal
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25814 |
| Manufacturer Part # | 25814 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25814 Push Bar Feeder 9 Rod Belt
