RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 25735 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 25735 5.5 Inch Insulator for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 25735 |
| Manufacturer Part # | 25735 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 25735 Insul 5 X 10 1/2 X 1
