RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 25621 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 25621 1 Inch Blower Wheel Aluminum for Commercial Ventilation
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 25621 |
| Manufacturer Part # | 25621 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 25621 Blower Wheel
