FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 256-1023 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 256-1023 Wall Kit Retrofit for 5 to 6p Ovens Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 256-1023 |
| Manufacturer Part # | 256-1023 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 256-1023 Wall Kitretrofitoven5 6p Anop 2