RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 255211075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 255211075 1.25 Inch Retainer 36 Length to Secure Beverage Systems Aluminum
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 255211075 |
| Manufacturer Part # | 255211075 |
| Height | 0.88" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 38.31" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 255211075 Retainer 36 Hdr 1 Alum
