FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 25489 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 25489 4.35 Inch Air Box Front OEM - Available
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25489 |
| Manufacturer Part # | 25489 |
| Height | 4" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25489 Air Box Front 23 Fr Jf E /g W
