RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 2547 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 2547 0.7 Inch Rubber Foot for Bunn Grinders and Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 2547 |
| Manufacturer Part # | 2547 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 2547 Rubber Foot, Bunn Fmd-1 Fmd-2 Fmd-3 G1 G2 G3 H5e H5e-dv Pc H5m, H5x Hc-1 Hc-2 Hc-3 High Volume Grinder Hw2 Hw2a Ohw, Ohwa
