- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 2546002 6 Inch Stainless Steel Drip Tray 30 Liter Designed for Undercounter
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2546002 |
| Manufacturer Part # | 2546002 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 29.55" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2546002 Kittroughdrip30.00l Op 2 Fmsub