RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King restaurant knives.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 25454 restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 25454 5.2 Inch Width Electric Cord Power G 13a Fuse
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 25454 |
| Manufacturer Part # | 25454 |
| Height | 3.4" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 25454 Cord Power 230v Uk G 13a Fuse