RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 2545 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 2545 5.3 Inch Stainless Steel Drip Tray for Bunn H5e Series
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 2545 |
| Manufacturer Part # | 2545 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 2545 Drip Tray, Bunn H5e H5e-dv Pc H5m H5x Hw2 Hw2a
