RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2541004 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2541004 11 Inch Gasket Kit Retrofit for Star Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2541004 |
| Manufacturer Part # | 2541004 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2541004 Gasket Kitretrofitrighth W 2g