RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2541003 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2541003 Gasket Kit OEM Retrofit 9 Inch - Compatible with Commercial Hardware
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2541003 |
| Manufacturer Part # | 2541003 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2541003 Gasket Kitretrofitlefthw 2g