RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 254041075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 254041075 3/4 Inch Plug Button OEM Gray Plastic Sealing Component
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 254041075 |
| Manufacturer Part # | 254041075 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 254041075 Plug Button 3/4 Gray Pla Stic
