RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 254-6003 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 254-6003 1.8 Inch Door Shim for Refrigeration Applications
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 254-6003 |
| Manufacturer Part # | 254-6003 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 254-6003 Kit Door Shim
