- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 254-3012 1 1/4 Inch Hinge Flush Mount Right Hand Steel Kit with Hardware
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 254-3012 |
| Manufacturer Part # | 254-3012 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 254-3012 Material Steel, Width 1 1/4", 32 Mm, Height 3", 76 Mm, Gauge 12, Outer Diameter 3/16" Pin, 5 Mm Pin, Includes Mounting Hardware
