- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 254-3011 Flush Mount Left Hinge with 6 Screws
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 254-3011 |
| Manufacturer Part # | 254-3011 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 254-3011 Flush Mount Left Hinge With (6) Screws
