RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 254-2006OEM uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 254-2006OEM 4.9 Inch Black Plastic Latch Assembly with Strike Hardware
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 254-2006OEM |
| Manufacturer Part # | 254-2006OEM |
| Height | 2" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 2.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 254-2006OEM Color Black, Material Plastic Latch Handle, Includes Latch Strike And Mounting Hardware
