- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 254-2005 Width 6 Inch Hook Mechanism for Conveyor Systems Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 254-2005 |
| Manufacturer Part # | 254-2005 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 254-2005 Catchmechanical (hook Po Ints D